65% Polaków i Polek uważa, że para dwóch osób tej samej płci, wychowująca biologiczne dziecko jednej z nich jest rodziną.

65% Polaków i Polek uważa, że para dwóch osób tej samej płci, wychowująca biologiczne dziecko jednej z nich jest rodziną. 59% uznaje za rodzinę dwie osoby tej samej płci wychowujące adoptowane dziecko. 58% zgadza się, że rodziną jest para osób tej samej płci, które nie wychowuje dziecka. Przeczytaj cały raport z badań Jesteśmy rodziną. Co myślą Polacy i Polki o rodzinach osób LGBT+?

59% uznaje za rodzinę dwie osoby tej samej płci wychowujące adoptowane dziecko.

58% zgadza się, że rodziną jest para osób tej samej płci, które nie wychowuje dziecka.

Ogromna większość wyborców i wyborczyń Lewicy, Koalicji Obywatelskiej i Polski 2050 zgadza się, że pary osób tej samej płci, wychowujące biologiczne dzieci jednej z nich są rodzinami. Przeczytaj cały raport z badań Jesteśmy rodziną. Co myślą Polacy i Polki o rodzinach osób LGBT+?

Ogromna większość wyborców i wyborczyń Lewicy, Koalicji Obywatelskiej i Polski 2050 zgadza się, że pary osób tej samej płci, wychowujące biologiczne dzieci jednej z nich są rodzinami.

Ponad 40% wyborców i wyborczyń Zjednoczonej Prawicy i Konfederacji uważa, że para rodziców tej samej płci, wychowująca biologiczne dziecko jednego z nich jest rodziną. Przeczytaj cały raport z badań Jesteśmy rodziną. Co myślą Polacy i Polki o rodzinach osób LGBT+?

Ponad 40% wyborców i wyborczyń Zjednoczonej Prawicy i Konfederacji uważa, że para rodziców tej samej płci, wychowująca biologiczne dziecko jednego z nich jest rodziną.

Przeczytaj cały raport z badań Jesteśmy rodziną. Co myślą Polacy i Polki o rodzinach osób LGBT+?

Z dumą przygotowane przez Miłość Nie Wyklucza